CAS Miechowity

CAS MIECHOWITY

Adres: ul. Miechowity 6, 31-469 Kraków (Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego), Dzielnica: Prądnik Czerwony
Koordynator: Alicja Augustyn-Zielińska, Telefon: 505 121 239, E-mail: casmiechowity@gmail.com

Regulamin darowizn

Zachęcamy do przekazania 1,5% podatku
na Działalność naszej Fundacji.

KRS 0000576770, REGON 362545207
NIP 6751524072

Przekaż 1% naszej organizacji

PIT Online z PITax.pl dostępny jest dzięki współpracy z IWOP.

Aktualności


Pierwsza pomoc
Zajęcia z pierwszej pomocy mają na celu nauczenie podstawowych umiejętności ratowania życia i zdrowia w sytuacjach nagłych. W trakcie zajęć uczestnicy zdobywają wiedzę na temat sposobów udzielania pomocy osobie poszkodowanej w różnych sytuacjach, takich jak zawał serca, udar mózgu, krwotok, uduszenie czy omdlenie. Podczas pierwszego zajęcia omawiane są podstawowe zasady pierwszej pomocy, takie jak ocena
Zajęcia ruchowe gimnastyczne
Zajęcia ruchowe dla seniorów to specjalnie zaprojektowane programy ćwiczeń fizycznych, które są dostosowane do potrzeb osób starszych. Ich celem jest poprawa zdrowia i samopoczucia seniorów poprzez zwiększenie ich aktywności fizycznej, poprawę kondycji, utrzymanie równowagi, koordynacji ruchowej i elastyczności mięśniowej. Zajęcia ruchowe dla seniorów obejmują zazwyczaj różnego rodzaju ćwiczenia aerobowe, takie jak spacery, nordic walking, jazdę
AQUA AEROBIC
Jutro aerobik w wodzie (inaczej nazywany aqua aerobikiem lub aqua fitness) to rodzaj ćwiczeń aerobowych wykonywanych w wodzie, zazwyczaj w basenie. Ćwiczenia te są oparte na rytmicznych ruchach wykonywanych w wodzie, które angażują całe ciało. Woda jest doskonałym medium dla ćwiczeń aerobowych, ponieważ zapewnia naturalny opór, który zwiększa intensywność ćwiczeń, a jednocześnie zmniejsza obciążenie stawów.
Adżyka
  Adżyka – dodatek kulinarny wywodzący się z kuchni kaukaskiej, to pasta z czerwonej papryki z dodatkiem soli,czosnku, ziół i orzecha włoskiego.
Smakuj Świat
Dzisiaj poznaliśmy dania jednogarnkowe: sos z suszonymi pomidorami i bazylią; bakłażany z fetą i smażonymi pomidorami oraz pastę jako dip  do warzyw.
Zapraszamy
Adres: ul. Miechowity 6, 31-469 Kraków (Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego), Dzielnica: Prądnik Czerwony

Dołącz do nas już dziś